Sprzedajemy urządzenia i wdrażamy technologię druku cyfrowego
ZADZWOŃ DO NAS POMOŻEMY!+48 501 249 031+48 664 700 859


Towar miesiąca

Mimaki JFX-1631

105 000,00 zł netto
129 150,00 zł ( z vat 23% )
NOWOŚĆ!

HP Designjet L25500

Producent: Hewlett-Packard
42 000,00 zł netto
51 660,00 zł ( z vat 23% )
dostępny

HP Designjet L25500

Opis produktu:

Drukarka L25500 oferuje więcej możliwości biznesowych, zapewniając niezrównaną wszechstronność zastosowań. Prosta w obsłudze i niezawodna drukarka HP Designjet L25500 pozwala przyciągnąć uwagę klientów dbających o środowisko naturalne.

Zastosowania:

Jedno urządzenie zaspokaja wiele potrzeb i oferuje niezrównaną wszechstronność do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych.
Drukarka umożliwia wykonywanie np.: billboardów, oznaczeń na wiatach przystankowych czy grafik umieszczanych na pojazdach, o trwałości porównywalnej do drukarek używających atramentów solwentowych.
Drukarka poradzi sobie z drukiem dla klientów wymagających najwyższej jakości, dzięki wysokiej rozdzielczości druku (1200dpi) i szerokiej skali kolorystycznej tuszy lateksowych.
Możliwość drukowania na różnorodnych nośnikach, w tym na większości tanich, niepowlekanych mediach, jak również nośnikach powlekanych, używanych w druku solwentowym.
Grafiki umieszczane na pojazdach, wydrukowane przy użyciu atramentów HP Latex, oferują lepszą jakość i elastyczność niż wszystkie inne atramenty na rynku.
Bezzapachowe wydruki są idealnym rozwiązaniem do produkcji grafik stosowanych wewnątrz pomieszczeń np.: fototapety czy reprodukcje obrazów (canvas).

Kluczowe cechy

  • drukuje znaki/banery o odporności na warunki zewnętrzne porównywalne do tych wykonanych przy pomocy atramentów ekosolwentowych
  • osiąga wysokiej jakości rezultaty które spełnią wszelkie oczekiwania klientów co do zastosowań wewnątrz budynków począwszy od zwykłych dekoracji, a na grafice wystawienniczej skończywszy
  • drukuje na szerokim zakresie mediów właczając media powlekane oraz tkaniny poliestrowe czy też tani papier
  • tworzenie grafik umieszczanych na pojazdach za pomocą atramentów lateksowych HP(HP Latex Inks) przewyższających jakoscią wykonane za pomocą atramentów ekosolwentowych. HP jest jedyną firmą która oferuje cały system drukujący dla grafik na pojazdach z gwarancją jakości HP (HP Performance Warranty) dla materiałów samoprzylepnych HP (HP Air Release Adhesive Gloss Cast Vinyl) oraz laminatów HP (HP Clear Gloss Cast Overlaminate).
  • drukarka ta jest wyposażona w najnowocześniejsze technologie, dzięki temu znacznie przyśpiesza wykonywanie prac i eliminuje straty podczas eksploatacji.
  • zainstalowany system OMAS (Optical Media Advance System) - jest to system kontrolujący przesuw mediów. Jedyny system na rynku w pełni eliminujący niechciany efekt paskowania (bandingu).
  • Wbudowany spektrofotometr – daje możliwość samodzielnego profilowania materiałów, w celu uzyskania najbardziej optymalnych kolorów dla każdego nośnika.
  • System autoczyszczący – daje pewność, że głowice są zawsze czyste i gotowe do druku.
  • System głowic termicznych gwarantuje wysoką jakość druku. Głowice są tanie, a użytkownik może je sam wymieniać.
  • Wydruki opuszczają drukarkę kompletnie suche,tak więc można od razu je zalaminować albo spakować i wysłać do klienta.

Filmy instruktażowe (w j. ang.)

Ostatnio oglądane

stat4u