Sprzedajemy urządzenia i wdrażamy technologię druku cyfrowego
ZADZWOŃ DO NAS POMOŻEMY!+48 501 249 031+48 664 700 859


Towar miesiąca

Roland VP 540

27 000,00 zł netto
33 210,00 zł ( z vat 23% )

Plotery solwentowe

Znając już ogólny podział ploterów na plotery ekosolwentowe, mildsolwentowe i twardy solwent warto zapoznać się z przeznaczeniem/zastosowaniem ploterów solwentowych.

Plotery solwentowe stosowane są w szeroko pojętej poligrafii poczynając od ogólnie znanego zastosowania do wydruków na foliach, banerach, siatkach, poprzez aplikacje na koszulkach, aplikacje na materiałach trudnych jak beton, asfalt, samochodach przy zastosowaniu folii specjalistycznych a skończywszy na reprodukcjach obrazów na płótnach malarskich popularnie zwanymi canvasem.

Decydując się na zakup plotera solwentowego warto zastanowić się nad tym czego od plotera oczekujemy, jakie prace chcemy na nim wykonywać. Na podstawie takich informacji sprzedawca będzie mógł dobrać odpowiedni model oraz odpowiednie atramenty dla Państwa zastosowań. Wyróżniamy plotery drukujące (najbardziej popularne modele to mimaki JV3, roland SJ 645) oraz modele drukująco tnące (jak Roland SC 540 i Roland SP 540)

Przed zakupem należy zapoznać się również z obsługą po sprzedażową, czy sprzedawca zapewnia serwis, części zamienne i czy jest w stanie przekazać „Know How”. Ploter solwentowy to nie „zwykła drukarka” nie wystarczy tylko kliknąć drukuj i zapomnieć o sprawie. Sprawna obsługa plotera wielkoformatowego wymaga doświadczenia. Doświadczenie można zdobyć metodą prób i błędów ale zdecydowanie łatwiej jest je pozyskać od osoby która nie tylko sprzedaje plotery przekazując „suche” fakty ale od osoby która sprzedaje, drukuje na tego rodzaju ploterach a także je serwisuje.

Dlatego też działając na rynku ponad 20 lat takie doświadczenie jesteśmy w stanie przekazać poprzez darmowe szkolenie w miejscu dostawy plotera a także służąc bezterminową pomocą telefoniczną.


Ostatnio oglądane

stat4u